Nasz salon sprzedaży

Zapraszamy do naszego salonu sprzedaży podłóg, usytuowanego w Warszawie na ulicy Górczewskiej 246. Jest to dogodna lokalizacja, do której łatwo dojechać samochodem lub komunikacją miejską.

Na miejscu zapewniamy liczne ekspozycje podłóg, zapewniamy kompetentne doradztwo i gwarantujemy indywidualny kontakt z każdym klientem. Osoby zainteresowane mogą zobaczyć próbki podłóg i przejrzeć pełną ofertę producentów z dostępnych w salonie katalogów.

Wizyta w naszym salonie to możliwość zobaczenia na własne oczy, jak będzie wyglądać dana podłoga. Oferujemy również próbki listew i akcesoriów wykończeniowych. Wszystkie osoby zainteresowane dobrej klasy podłogami mogą tutaj przejrzeć pełną kolekcję, porównać oferty, a także umówić się na montaż.

Specjalnie dla naszych klientów przygotowaliśmy wnętrze, w którym mogą zobaczyć, dotknąć i wymierzyć każdy produkt. Tutaj wszyscy mają szansę sprawdzić strukturę oraz dokładną kolorystykę parkietów, których barwa może różnić się na ekranie komputera.

Przychodząc do nas, macie okazję spotkać się i porozmawiać z profesjonalistami z zakresu projektowania oraz montażu podłóg. Możecie zobaczyć przykładowe aranżacje oraz inspiracje. W jednym miejscu znajdziecie szeroki wybór podłóg do różnych pomieszczeń.

Wygodne usytuowanie naszego salonu podłóg sprawia, że nikt nie ma problemu z dotarciem na miejsce. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do odwiedzin i przeglądania pełnej dostępnej ekspozycji.