Co możemy Tobie zaoferować?

Firma Twoja Podłoga dla wszystkich klientów przygotowuje ofertę indywidualną, zgodną z danym etapem projektu wykańczania wnętrz. Staramy się, aby każda osoba zainteresowana mogła liczyć na spełnienie wszystkich swoich wymagań.

Zbieramy pomysły oraz tworzymy własne, zawsze służąc dobrą radą.

W naszej firmie masz okazję znaleźć idealną podłogę do swojego domu, mieszkania, gabinetu, biura czy salonu. Tworzymy oryginalne, autorskie projekty oraz współpracujemy z najlepszymi architektami i producentami. Dążąc do pełnego zadowolenia każdego klienta, oferujemy produkty w najlepszej klasie jakości.

Twoja Podłoga oferuje parkiety drewniane, laminowane, winylowe, a także listwy przypodłogowe i elementy wykończeniowe. Dzięki dobrej współpracy z producentami drzwi, klamek i akcesoriów meblowych, pomożemy Ci w ciekawy sposób wykończyć dowolne wnętrze.

Dla zdrowia i zadowolenia wszystkich zainteresowanych przygotowaliśmy specjalną ofertę podłóg ekologicznych, wykonanych z materiałów naturalnych. Staramy się dążyć do funkcjonowania w zgodzie z naturą i chcemy dotrzeć do osób, dla których ekologia jest czymś więcej niż zwykłym terminem.

Nasi producenci

Współpracujemy z takimi firmami jak:
- Verte
- Vasco
- Quick Step
- Tarkett
- Porta Drzwi
- Pol-Skone
- Parkiet Wiśniewski
- Largus Listwy
oraz innymi przedsiębiorcami, znanymi z tworzenia wysokiej jakości podłóg i innych elementów wykończenia wnętrz.
Dzięki dużemu zaangażowaniu w pracę i szerokiej dawce kreatywności zapewniamy podłogi, które się wyróżnią, dopasują do każdego wnętrza i zapewnią mocne, długotrwałe podłoże.
U nas znajdziecie najlepsze podłogi, idealne do pomieszczeń domowych i biurowych. Jeżeli nie wiecie, jaki parkiet będzie najodpowiedniejszy do Waszych wnętrz, zadzwońcie, umówimy się, zobaczymy i doradzimy.
Nasze podłogi to gwarancja wysokiej klasy i dobrej ceny. Zapewniamy dobre warunki współpracy, gdyż dla nas najważniejsze jest zadowolenie klienta. Stale poszerzamy i urozmaicamy naszą ofertę o nowe produkty, tworząc nowe, unikalne projekty.o