Panele podłogowe - aktualne trendy

Podłogi laminowane są dziś jedną z najbardziej poszukiwanych wykładzin podłogowych. Jego realistyczne wizualizacje naśladujące tradycyjne, egzotyczne, zregenerowane i zabytkowe lasy, a także płytki i naturalny kamień sprawiają, że konsumenci wracają po więcej. Teraz dzięki najnowszym technologiom, odpornym na zarysowania i plamę, a nawet wbudowanym właściwościom pleśni i pleśni, podłogi laminowane mogą być w domu w każdym otoczeniu, od chałup do pałacowych osiedli. Obserwujemy trend w kierunku regeneracji i wyblakłego wyglądu zmieszanego z bardziej nowoczesnymi lub przemysłowymi ścianami i dodatkami dekoracyjnymi.

Trendy podłogowe nie zmieniają się prawie tak często, jak moda, a nawet inny wystrój domu, ale jesteśmy w okresie ewolucji dzięki zaawansowanym technologiom. Jak szybko przeszlismy z telefonów z klapkami na smartfony? - tak właśnie dzieje się z technologiami podłóg. Teraz możemy zrobić więcej niż kiedykolwiek wcześniej, stosując wyróżniające się opcje podłóg o niewielkiej potrzebie konserwacji.

Jakie są aktualne topowe trendy?

  • Podłogi drewnopodobne. To nic nowego. Płytki, winyl i laminat w drewnie będą nadal w modzie.
  • Szeroka podłoga z desek. Dłuższe i szersze deski stają się dostępne dzięki nowoczesnej technologii. Te duże deski zyskują coraz większą popularność.
  • Podłogi jasne. Jasne, piękne blond drewno są nowe, modne i ekscytujące.
  • Szara podłoga. Szary jest wciąż na tyle nowy, by być modny, ale wkrótce stanie się klasycznym odcieniem.